Ztracená a smazaná data

Zajišťujeme rychlou a profesionální obnovu  ztracených či smazaných dat. Bez ohledu na platformu, souborový systém nebo typ paměťového média.

 •  Omylem jste si smazali důležité dokumenty a nemáte je zálohované?
 •  Došlo k poškození paměťového média nebo samotných souborů?
 •  Ztratili jste cenná data, která pro vás mají velkou hodnotu?

Zachráníme všechny vaše ztracené soubory. Nabízíme obnovu dat s téměř 100% úspěšností a servisem 24 hodin denně.

5 kroků k úspěšné obnově ztracených a smazaných dat­

 1. Počítač nebo notebook ihned vypněte
  V žádném případě nezkoušejte data zachránit sami. Nevratnou ztrátu dat může způsobit také další používání počítače/notebooku. Flash disky a jiná paměťová média stačí bezpečně uložit a dále s nimi nepracovat.
 2. Kontaktujte naše odborníky
  Vyplňte níže uvedený formulář a popište nám svůj problém. Obratem vám zašleme podrobnější informace o záchraně ztracených dat z vašeho systému.
 3. Poškozené médium dobře zabalte
  V rámci České republiky nabízíme vyzvednutí média s vašimi ztraceými daty zdarma. Nezapomeňte jej prosím zabalit tak, aby během přepravy nedošlo k mechanickému poškození. Pevné disky umístěte do plastové krabičky nebo bublinkové fólie a krabice vycpané novinami.
 4. Vyčkejte na výsledky bezplatné diagnostiky
  Ještě než se pustíme do obnovy ztracených dat, provedeme úvodní diagnostiku. Po jejím vyhodnocení se dozvíte přesnou cenu záchrany souborů. Pokud se rozhodnete obnovu dat neobjednat, nic neplatíte. Posouzení záchrany dat z poškozeného média je vždy ZDARMA.
 5. Vyberte si způsob, jak chcete data převzít
  Postaráme se o extrakci ztracených souborů a jejich zkopírování. Díky speciálním softwarovým nástrojům trvá záchrana dat obvykle kolem 48 hodin. Jakmile dokončíme svou práci, vrátíme vám obnovená data – kurýrní službou nebo při osobním převzetí v našich kancelářích.

Chcete mít své soubory zpět co nejdříve? Nabízíme vám expresní obnovu dat. Na vaší zakázce budeme pracovat 24 hodin denně včetně víkendů a státních svátků.

Proč si nechat obnovit data u Data Labs?

 • Bezmála 100% úspěšnost záchrany ztracených a smazaných souborů.
 • Pokud nebude obnova ztracených dat úspěšná, nezaplatíte za ni ani korunu.
 • Špičkově vybavená laboratoř a rozsáhlé zkušenosti.
 • Non-stop servis a záchrana dat do 48 hodin.
 • Bezplatný svoz poškozených médií z celé České republiky.
 • Obnova ztracených dat ze všech typů paměťových médií.

Záchrana dat probíhá v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Všechny vaše soubory jsou u nás v naprostém bezpečí.

Nepokoušejte se obnovit data vlastními silami. Zbytečně tak riskujete jejich nenávratné vymazání. Pokud se nemůžete dostat ke svým souborům, raději nás okamžitě kontaktujte.

­

Jak objednat záchranu ztracených či smazaných dat?

Potřebujete obnovit ztracená data? Vyplňte prosím následující formulář. Co možná nejrychleji posoudíme závažnost situace a poradíme Vám, jak při záchraně dat postupovat.

­

* povinné položky