Proč my

  1. Jsme ryze českou společností s dlouholetou praxí orientovanou na záchranu dat z poškozených­ paměťových médií. Sdružujeme špičkové odborníky s dlouholetou praxí jak v tuzemských, tak i zahraničních společnostech.
  2. Nabízíme originální a unikátní přístup k obnově dat. Naše služby proto využívá mnoho spokojených klientů včetně tuzemských i zahraničních „data recovery“ společností.
  3. Naši odborníci pracují ve speciálně vybavené laboratoři. Ta je se svým technickým zázemím jedinou takto vybavenou laboratoří v bývalé východní Evropě.
  4. Neustále vymýšlíme nové a efektivnější postupy a technologie. Úzké spojení se zahraničními partnery nám umožňuje ­vzdělávat se v celosvětovém měřítku.
  5. Vždy se snažíme pracovat rychle a efektivně. Osobní přístup, vysoká profesionalita a efektivita jsou u našich služeb samozřejmostí. Také proto můžeme každý den úspěšně řešit kritické situace v České republice a v dalších zemích Evropy a celého světa.
­

Jak objednat záchranu dat od odborníků?

Potřebujete obnovit ztracená data? Vyplňte prosím následující formulář. Co možná nejrychleji posoudíme závažnost situace a poradíme Vám, jak při záchraně dat postupovat.

­

* povinné položky