Záchrana a obnova dat

Zajišťujeme rychlou a profesionální obnovu dat. Bez ohledu na platformu, souborový systém nebo typ paměťového média. Nejčastěji se zabýváme záchranou souborů z pevných disků, USB flash disků, diskových polí RAID a obnovou ztracených či smazaných dat.

 •  Omylem jste si vymazali důležité dokumenty a nemáte je zálohované?
 •  Došlo k poškození paměťového média nebo samotných souborů?
 •  Přišli jste o cenná data, která pro vás mají velkou hodnotu?

Zachráníme všechny vaše soubory. Nabízíme obnovu dat s téměř 100% úspěšností a servisem 24 hodin denně.

5 kroků k úspěšné obnově dat­

 1. Počítač nebo notebook ihned vypněte
  V žádném případě nezkoušejte data obnovit sami. Nevratnou ztrátu dat může způsobit další používání počítače/notebooku. Flash disky a jiná paměťová média stačí bezpečně uložit a dále s nimi nepracovat.
 2. Kontaktujte naše odborníky
  Vyplňte níže uvedený formulář a popište nám svůj problém. Obratem vám zašleme podrobnější informace o záchraně vašich dat.
 3. Poškozené médium dobře zabalte
  V rámci České republiky nabízíme vyzvednutí média zdarma. Nezapomeňte jej prosím zabalit tak, aby během přepravy nedošlo k mechanickému poškození. Pevné disky ideálně do plastové krabičky, flash disky a jiná média do bublinkové fólie, případně krabice vycpané novinami.
 4. Vyčkejte na výsledky bezplatné diagnostiky
  Ještě než se pustíme do obnovy dat, provedeme úvodní diagnostiku. Po jejím vyhodnocení se dozvíte přesnou cenu záchrany souborů. Pokud se rozhodnete obnovu dat neobjednat, nic neplatíte. Posouzení možnosti záchrany dat z poškozeného média je vždy ZDARMA.
 5. Vyberte si způsob, jak chcete data převzít
  Postaráme se o extrakci souborů a jejich zkopírování. Díky speciálním nástrojům trvá záchrana dat obvykle kolem 48 hodin. Jakmile dokončíme svou práci, vrátíme vám obnovená data – kurýrní službou nebo při osobním převzetí v našich kancelářích.

Chcete mít své soubory zpět co nejdříve? Nabízíme vám expresní obnovu dat. Na vaší zakázce budeme pracovat 24 hodin denně včetně víkendů a státních svátků.

Proč si nechat obnovit data u Data Labs?

 • Bezmála 100% úspěšnost záchrany souborů.
 • Pokud obnova ztracených dat nebude možná, nezaplatíte za ni ani korunu.
 • Špičkově vybavená laboratoř a rozsáhlé zkušenosti se záchranou dat.
 • Non-stop servis a záchrana dat do 48 hodin.
 • Bezplatný svoz poškozených médií z celé České republiky.
 • Obnova dat ze všech typů paměťových médií.

Záchrana dat probíhá v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Všechny vaše soubory jsou u nás v naprostém bezpečí.

Nepokoušejte se obnovit data vlastními silami. Zbytečně tak riskujete jejich nenávratné vymazání. Pokud se nemůžete dostat ke svým souborům, raději nás okamžitě kontaktujte.

­

Jak objednat záchranu a obnovu dat?

Potřebujete obnovit ztracená data? Vyplňte prosím následující formulář. Co možná nejrychleji posoudíme závažnost situace a poradíme Vám, jak při záchraně dat postupovat.

­

* povinné položky