Likvidace dat

Provádíme odbornou bezpečnou likvidaci dat na médiích libovolného typu. O nevratném smazání dat, resp. likvidaci datového nosiče vám vystavíme certifikát, který zaručuje 100% a trvalé vymazání dat z média.­

Data z poškozených i funkčních médií mažeme pouze na vaši výslovnou žádost a zvláštní objednávku.

BEZPEČNÁ LIKVIDACE DAT

Při likvidaci dat postupujeme podle všeobecně uznávané normy amerického ministerstva obrany (5220.22-M) - mechanická a chemická likvidace, vícenásobný přepis dat a výmaz v magnetické peci. Naše zařízení pro likvidaci dat má také certifikaci americké národní bezpečnostní agentury (NSA).

Vhodný způsob bezpečné likvidace dat je vždy volen podle přání zákazníka a s ohledem na záznamovou technologii datového média - pevného disku (harddisku), diskety, magnetické pásky, CD, DVD, Blu-ray, ale i papírové nosiče a jiné nedigitální formy ukládání dat. U médií s magnetickým zápisem lze v některých případech zachovat záruku. U většiny typů datových nosičů však již není médium po likvidaci dat funkční.

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE DATOVÝCH NOSIČŮ

Kromě bezpečné likvidace dat provádíme také ekologickou likvidaci datových nosičů samotných - papír, laminované dokumenty (např. různé průkazky), plasty (např. karty), magnetické nosiče (vč. disket, pevných disků atp.), optické nosiče (CD, DVD, Blu-ray) aj.

Likvidace nosičů probíhá dle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb.

CERTIFIKACE

Jsme schopni zajistit certifikaci, resp. dodržení postupů a norem dle NBÚ, ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001.

Svěřená data jsou neustále pod dohledem bezpečnostního pracovníka. Pro velmi citlivá data je zajištěn transport s ozbrojenou ostrahou.

Po likvidaci nelze data již žádným způsobem obnovit nebo získat zpět.

Pro více informací nás prosím ­kontaktujte.

­

Jak objednat bezpečnou likvidaci dat?

Potřebujete bezpečně zlikvidovat svá data? Vyplňte prosím následující formulář. Co možná nejrychleji se Vám ozveme a poradíme, jak bezpečnou likvidaci dat zajistit.

­

* povinné položky