Záchrana souborů a dokumentů

Zajišťujeme rychlou a profesionální obnovu souborů a dokumentů. Bez ohledu na platformu, souborový systém nebo typ paměťového média. Nejčastěji se zabýváme záchranou souborů a dokumentů z pevných disků, flash disků ­a RAID polí a obnovou ztracených či smazaných dat.

 •  Omylem jste si vymazali důležité soubory a dokumenty a nemáte je zálohované?
 •  Došlo k poškození paměťového média nebo samotných souborů a dokumentů?
 •  Přišli jste o cenná data, která pro vás mají velkou hodnotu?

Zachráníme všechny vaše soubory a dokumenty. Nabízíme obnovu dat s téměř 100% úspěšností a servisem 24 hodin denně.

5 kroků k úspěšné obnově souborů a dokumentů

 1. Počítač nebo notebook uhned vypněte
  V žádném případě nezkoušejte soubory a dokumenty obnovit sami. Nevratnou ztrátu dat může způsobit také další používání počítače/notebooku. Flash disky a jiná paměťová média stačí bezpečně uložit a dále s nimi nepracovat.
 2. Kontaktujte naše odborníky
  Vyplňte níže uvedený formulář a popište nám svůj problém. Obratem vám zašleme podrobnější informace o dalším postupu záchrany vašich dat.
 3. Poškozené médium dobře zabalte
  V rámci České republiky nabízíme vyzvednutí média s vašimi soubory a dokumenty zdarma. Nezapomeňte jej prosím zabalit tak, aby během přepravy nedošlo k mechanickému poškození, například pevné disky do plastové krabičky nebo bublinkové fólie a krabice vycpané novinami.
 4. Vyčkejte na výsledky bezplatné diagnostiky
  Ještě než se pustíme do obnovy dat, provedeme úvodní diagnostiku. Po jejím vyhodnocení se dozvíte přesnou cenu záchrany souborů a dokumentů. Pokud se rozhodnete obnovu stornovat, nic neplatíte. Posouzení záchrany dat z poškozeného média je vždy ZDARMA.
 5. Vyberte si způsob, jak chcete data převzít
  Postaráme se o extrakci souborů a dokumentů a jejich zkopírování. Díky speciálním softwarovým nástrojům trvá záchrana dat obvykle kolem 48 hodin. Jakmile dokončíme svou práci, vrátíme vám obnovená data – kurýrní službou nebo při osobním převzetí v našich kancelářích.

Chcete mít své soubory a dokumenty zpět co nejdříve? Nabízíme vám expresní obnovu dat. Na vaší zakázce budeme pracovat 24 hodin denně včetně víkendů a státních svátků.

Proč si nechat obnovit data u Data Labs?

 • Bezmála 100% úspěšnost záchrany souborů a dokumentů.
 • Pokud se nám nepodaří data obnovit, neplatíte za obnovu dat ani korunu.
 • Špičkově vybavená laboratoř a rozsáhlé zkušenosti.
 • Non-stop servis a záchrana dat do 48 hodin.
 • Bezplatný svoz poškozených médií z celé České republiky.
 • Obnova dat ze všech typů paměťových médií.

Záchrana dat probíhá v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Všechny vaše soubory a dokumenty jsou u nás v naprostém bezpečí.

Nepokoušejte se obnovit data vlastními silami. Zbytečně tak riskujete jejich nenávratné vymazání. Pokud se nemůžete dostat ke svým souborům a dokumentům, raději nás okamžitě kontaktujte.

­

Jak objednat záchranu souborů a dokumentů?

Potřebujete obnovit ztracená data? Vyplňte prosím následující formulář. Co možná nejrychleji posoudíme závažnost situace a poradíme Vám, jak při záchraně dat postupovat.

­

* povinné položky