Záchrana pevných disků

Zajišťujeme rychlou a profesionální obnovu dat. z pevných disků. Bez ohledu na platformu nebo souborový systém.

 •  Omylem jste si vymazali důležité dokumenty a nemáte je zálohované?
 •  Došlo k poškození pevného disku nebo samotných souborů?
 •  Přišli jste o cenná data, která pro vás mají velkou hodnotu?

Zachráníme všechny vaše soubory. Nabízíme obnovu dat s téměř 100% úspěšností a servisem 24 hodin denně.

5 kroků k úspěšné obnově dat­ z pevného disku

 1. Počítač nebo notebook ihned vypněte
  V žádném případě nezkoušejte data obnovit sami. Nevratnou ztrátu dat může způsobit také další používání počítače/notebooku. Externí disky stačí bezpečně uložit a dále s nimi nepracovat.
 2. Kontaktujte naše odborníky
  Vyplňte níže uvedený formulář a popište nám svůj problém. Obratem vám zašleme podrobnější informace o možnostech záchrany vašich dat.
 3. Poškozený pevný disk dobře zabalte
  V rámci České republiky nabízíme vyzvednutí vašeho pevného disku zdarma. Nezapomeňte jej pečlivě zabalit tak, aby během přepravy nedošlo k mechanickému poškození, nejlépe do plastové krabičky nebo bublinkové fólie a krabice vycpané novinami.
 4. Vyčkejte na výsledky bezplatné diagnostiky
  Ještě než se pustíme do obnovy dat, provedeme úvodní diagnostiku. Po jejím vyhodnocení se dozvíte přesnou cenu záchrany souborů. Pokud se rozhodnete obnovu dat neobjednat, nic neplatíte. Posouzení možnosti obnovy dat z poškozeného pevného disku je vždy ZDARMA.
 5. Vyberte si způsob, jak chcete data převzít
  Postaráme se o extrakci souborů a jejich zkopírování. Díky speciálním nástrojům trvá záchrana dat obvykle kolem 48 hodin. Jakmile dokončíme svou práci, vrátíme vám obnovená data – kurýrní službou nebo při osobním převzetí v našich kancelářích.

Chcete mít své soubory zpět co nejdříve? Nabízíme vám expresní obnovu dat. Na vaší zakázce budeme pracovat 24 hodin denně včetně víkendů a státních svátků.

Proč si nechat obnovit data u Data Labs?

 • Bezmála 100% úspěšnost záchrany souborů.
 • Pokud se nám nepodaří data obnovit, neplatíte za záchranu dat ani korunu.
 • Špičkově vybavená laboratoř a rozsáhlé zkušenosti.
 • Non-stop servis a záchrana dat do 48 hodin.
 • Bezplatný svoz poškozených pevných disků z celé České republiky.

Záchrana dat probíhá v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Všechny vaše soubory jsou u nás v naprostém bezpečí.

Nepokoušejte se obnovit data vlastními silami. Zbytečně tak riskujete jejich nenávratné vymazání. Pokud se nemůžete dostat ke svým souborům, raději nás okamžitě kontaktujte.

­

Jak objednat záchranu dat z pevných disků?

Potřebujete obnovit ztracená data? Vyplňte prosím následující formulář. Co možná nejrychleji posoudíme závažnost situace a poradíme Vám, jak při záchraně dat postupovat.

­

* povinné položky